Öğretmen Kadrosu

ÖĞRETMEN KADROSU

Ayhan Yolcu

İlkokul Müdürü

Mustafa Ok

İlkokul Müdür Yardımcısı

Selime Yurdayan

1A Sınıf Öğretmeni

Demet Kaynar

1B Sınıf Öğretmeni

Kadircan Küçüksüle

1C Sınıf Öğretmeni

Hatice Yazgan

1D Sınıf Öğretmeni

Mehmet Dinçer

1E Sınıf Öğretmeni

Hafize Erkol Yavan

2A Sınıf Öğretmeni

Ayşe Bayrak

2B Sınıf Öğretmeni

Ziya Zengin

2C Sınıf Öğretmeni

Tuğçe Bülbül

2D Sınıf Öğretmeni

Hande Gümüş

2E Sınıf Öğretmeni

Şengül Özkan

3A Sınıf Öğretmeni

Mustafa Karakoç

3B Sınıf Öğretmeni

Özer Özkan

3C Sınıf Öğretmeni

Osman Kılıç

3D Sınıf Öğretmeni

Başak Levent

3E Sınıf Öğretmeni

Mehmet Tiryaki

4A Sınıf Öğretmeni

Abdurrahim Çelik

4B Sınıf Öğretmeni

Abdullah Ebret

4C Sınıf Öğretmeni

Ferhan Özeker

4D Sınıf Öğretmeni

Senem Yolcu

4E Sınıf Öğretmeni

Seçil Çenesiz

4F Sınıf Öğretmeni

Beyza Özcan

Rehber Öğretmen

Hatice Özeskici

Rehber Öğretmen

Elif Rümeysa Bayazit

Rehber Öğretmen

İbrahim Ünüvar

İngilizce Öğretmeni

Fatma Albay

İngilizce Öğretmeni

Burcu Yayla

İngilizce Öğretmeni

Hülya Yeşil

İngilizce Öğretmeni

İhsan Durgut

İngilizce Öğretmeni

Lynsey Marie Rossiter

İngilizce Öğretmeni

Mustafa Can

Beden Eğitimi Öğretmeni

İsmal Topbaş

Beden Eğitimi Öğretmeni

Nuri Çardaklı

Beden Eğitimi Öğretmeni

Sedef Özer

Beden Eğitimi Öğretmeni

Hasan Nar

Beden Eğitimi Öğretmeni

Deniz Sönmez

Beden Eğitimi Öğretmeni

Halime Yaşatürk

Beden Eğitimi Öğretmeni

Merve Erol

Beden Eğitimi Öğretmeni

F. Özden Önem

Görsel Sanatlar Öğretmeni

Merve Kübra Boz

Görsel Sanatlar Öğretmeni

Uğur Avcı

Görsel Sanatlar Öğretmeni

Simay Tölüv

Müzik Öğretmeni

Elifgül Eroğlu

Değerler Eğitimi Öğretmeni

İbrahim Evren

Değerler Eğitimi Öğretmeni

Nur Karaaslan Danış

Drama Öğretmeni

Pınar Halaç

Akıl Oyunları ve Satranç Öğretmeni

Ubeydullah Taha Sert

Akıl Oyunları ve Satranç Öğretmeni

M. Özlem Çelik

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

Neval Kütükçü

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

Hatice Ün

Ortaokul Müdürü

M. Süha Öztürk

Ortaokul Müdür Yardımcısı

M. Bilal Çetin

Ortaokul Müdür Yardımcısı

M. Sami Koç

Türkçe Öğretmeni

İlker Gürol

Türkçe Öğretmeni

Hamza Aktaş

Türkçe Öğretmeni

Osman Yıldız

Türkçe Öğretmeni

Merve Akın

Türkçe Öğretmeni

Sena Çimi

Türkçe Öğretmeni

Didem Ergün

Matematik Öğretmeni

Hüseyin Özbedel

Matematik Öğretmeni

Gülnaz Cihan

Matematik Öğretmeni

Mesut Gündüz

Matematik Öğretmeni

Merve Nur Okçu

Matematik Öğretmeni

Bedriye Atalay

Matematik Öğretmeni

Yavuz Selim Ceyhan

Matematik Öğretmeni

Levent Yerebasmaz

Fen Bilimleri Öğretmeni

Merve Çelebi

Fen Bilimleri Öğretmeni

Nazan Yavruşahin

Fen Bilimleri Öğretmeni

Aynur Koç

Fen Bilimleri Öğretmeni

Maya Koçyiğit

Fen Bilimleri Öğretmeni

Şeyma Koç

Fen Bilimleri Öğretmeni

Serkan Hız

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Hatice Karanfil

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Neslihan Bayramoğlu

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Aybala Şahin

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

İbrahim Türkuçar

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Ümit Çiftçi

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Gülsün Şahin

Rehber Öğretmen

H. Tuğba Orhan

Rehber Öğretmen

Begüm Kapulu Özyurt

Rehber Öğretmen

Fatma Tuncer

Rehber Öğretmen

Havva Akgöz

İngilizce Öğretmeni

Seval Kılınç

İngilizce Öğretmeni

Olcay Çoban

İngilizce Öğretmeni

Gül Ünzile Dülger

İngilizce Öğretmeni

Gamze Nur Çelik

İngilizce Öğretmeni

Keriman Erdinç Kalaycı

İngilizce Öğretmeni

Fatma Bilen Çiftçi

İngilizce Öğretmeni

Lynsey Marie Rossiter

İngilizce Öğretmeni

Ayten Aslan

Almanca Öğretmeni

Mustafa Can

Beden Eğitimi Öğretmeni

İsmail Topbaş

Beden Eğitimi Öğretmeni

Nuri Çardaklı

Beden Eğitimi Öğretmeni

Sedef Özer

Beden Eğitimi Öğretmeni

Hasan Nar

Beden Eğitimi Öğretmeni

Deniz Sönmez

Beden Eğitimi Öğretmeni

Halime Yaşatürk

Beden Eğitimi Öğretmeni

Merve Erol

Beden Eğitimi Öğretmeni

Merve Kübra Boz

Görsel Sanatlar Öğretmeni

F. Özden Önem

Görsel Sanatlar Öğretmeni

Uğur Avcı

Görsel Sanatlar Öğretmeni

Simay Tölüv

Müzik Öğretmeni

Betül Şen

Din Kültürü Öğretmeni

M. Ali Erbağ

Din Kültürü Öğretmeni

İbrahim Evren

Din Kültürü Öğretmeni

Selçuk Karaman

Hafıza Geliştirme

Pınar Halaç

Akıl Oyunları ve Satranç Öğretmeni

Ubeydullah Taha Sert

Akıl Oyunları ve Satranç Öğretmeni

M. Özlem Çelik

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

Neval Kütükçü

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

M.Yavuz Gürbüzer

Lise Müdürü

Ali Haydar Boyacı

Lise Müdür Yardımcısı

Emine Eskiçorapçı

Lise Müdür Yardımcısı

Hava Sır

Lise Müdür Yardımcısı

Hasan Cahit Koç

Fizik Öğretmeni

Çetin Bayrak

Fizik Öğretmeni

Sadettin Kart

Fizik Öğretmeni

Baki Şarlı

Fizik Öğretmeni

Fatih Özdil

Fizik Öğretmeni

Recep Görük

Fizik Öğretmeni

Kamil Karademir

Fizik Öğretmeni

Talat Koçak

Kimya Öğretmeni

İrfan Özdemir

Kimya Öğretmeni

Filiz Koç

Kimya Öğretmeni

Suat Turan

Kimya Öğretmeni

Medine Doğan Işık

Kimya Öğretmeni

Süleyman Kabakcı

Kimya Öğretmeni

Şenol Karakuş

Kimya Öğretmeni

Perihan Güngör

Biyoloji Öğretmeni

Bihter Yaşar

Biyoloji Öğretmeni

Nevin Akyürek

Biyoloji Öğretmeni

Merve Alkan

Biyoloji Öğretmeni

Nuri Kesen

Biyoloji Öğretmeni

Ahmet Mücahit Bor

Biyoloji Öğretmeni

Arzu Oğlakçı

Biyoloji Öğretmeni

Mevlüt Buğdaycı

Matematik Öğretmeni

Ömer Faruk Akın

Matematik Öğretmeni

Betül Bilginoğlu

Matematik Öğretmeni

Esma Gül Erdem

Matematik Öğretmeni

Güvenç Ekici

Matematik Öğretmeni

Emin Dinç

Matematik Öğretmeni

Ayşenur Yenilmez

Matematik Öğretmeni

Kazım Küçükkartallar

Matematik Öğretmeni

Menderes Erdoğan

Matematik Öğretmeni

Halit Candan

Matematik Öğretmeni

Mehmet Yalçın

Matematik Öğretmeni

Rıfat Baki

Matematik Öğretmeni

Ebru Özbayrak

Matematik Öğretmeni

Müslüm Yumuk

Matematik Öğretmeni

Çağrı Kemal Erdal

Matematik Öğretmeni

Salih Korkmaz

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

Sevcan Canatan

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

Ayşe Gülten

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

Sultan Ergin

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

Erva Kara

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

Mevlüt Bayram

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

Mehmet Şen

Tarih-Coğrafya Öğretmeni

İrfan Atik

Tarih Öğretmeni

Ülkü Kurt

Tarih Öğretmeni

Gönül Acet

Tarih-Coğrafya Öğretmeni

Ayça Özavcu

Coğrafya Öğretmeni

Hatice Kübra Uğur

Fesefe Grubu Öğretmeni

Gamze Yücel

Rehber Öğretmen

Aslıhan Mut

Rehber Öğretmen

Merve Düzgün

Rehber Öğretmen

Ayşe Şahin

Rehber Öğretmen

Feza Şahin

Rehber Öğretmen

Merve Öz

Rehber Öğretmen

H. İbrahim Akkaya

Rehber Öğretmen

Neslihan Sarı

İngilizce Öğretmeni

Neslihan Arı

İngilizce Öğretmeni

Özgür Kıvrak

İngilizce Öğretmeni

Yasemin Bayrakçı

Almanca Öğretmeni

Mustafa Can

Beden Eğitimi Öğretmeni

İsmail Topbaş

Beden Eğitimi Öğretmeni

Nuri Çardaklı

Beden Eğitimi Öğretmeni

Sedef Özer

Beden Eğitimi Öğretmeni

Deniz Sönmez

Beden Eğitimi Öğretmeni

Hasan Nar

Beden Eğitimi Öğretmeni

Halime Yaşatürk

Beden Eğitimi Öğretmeni

Merve Erol

Beden Eğitimi Öğretmeni

Simay Tölüv

Müzik Öğretmeni

Mehmet Uğurlu

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

Edibe Beyza Uysal

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni