Haberler

PEMA KOLEJİNDEN LGS'DE TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ…

26 Haziran 2018
PEMA KOLEJİNDEN LGS'DE TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ…

PEMA KOLEJİNDEN LGS'DE TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ…

PEMA KOLEJİNDEN SERİYE DEVAM...

Kurulduğu yıldan bu yana her yıl Türkiye birincileri çıkaran PEMA Eğitim Kurumları, bu yıl da geleneği bozmadı, 2018 LGS’de de Türkiye 1.si çıkardı.

PEMA Koleji Ortaokulu Öğrencilerinden Mehmet Faruk Köylü, 2018 LGS’de bütün soruları doğru cevaplayıp 500 tam puan alarak Türkiye 1.si oldu.

Öğrencilerinin bütün soruları doğru yanıtlayıp 500 tam puanla Türkiye 1’incisi olmasıyla, hem bireysel hem de kitlesel alanda elde ettiği büyük derecelerle haklı bir gurur yaşayan PEMA Eğitim Kurumlarının Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Cahit KOÇ “Biz Türkiye’nin geleceği hakkında daha duyarlı ve bilinçli olmanın birinci görevimiz olduğunu unutmadık. Türkiye’yi çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkarmayı hedefleyen, sahip olduğu birikimi evrensel düzeye taşıyan bireyler yetiştiren bir öğretmen kuruluşu olarak hareket ettik. Canla başla çalıştık; bilgi ve birikimlerimizi öğrencilerimize aktardık ve 2018 LGS’de elde ettiğimiz bu altın başarıyla ne kadar iddialı ve seçkin bir eğitim kurumu olduğumuzu kanıtladık. Şu an öğrencilerimizin elde ettiği bu büyük başarılarla çağdaş Türkiye’nin geleceğine katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.”dedi.

PEMA Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Cahit KOÇ, çağın gereksinimlerini dikkate alarak ülkemiz adına yüksek nitelikli insan gücü yetiştirmek için yoğun bir çaba sergilenmesi gerektiğinin bilincinde olan öğretmen kadrosuyla ve rehberlik servisiyle; öğrenci merkezli ve çözüm odaklı bir çalışmayla; ilkeli, erdemli ve samimi bir eğitim anlayışıyla, teknik donanımı yüksek sınıflarıyla, son derece kaliteli yayınlarıyla bu büyük başarıya imza attıklarını söyledi.

Hasan Cahit KOÇ, elde edilen bu başarıyla hiçbir zaman yetinmeyeceklerini, başarı çıtasını daima yükselteceklerini, gerek YKS hazırlıkta gerekse LGS hazırlıkta üstün bir eğitim ve öğretim modelini sürdüreceklerini özellikle vurguladı.

Hasan Cahit KOÇ, 2018 LGS’de başarı elde eden öğrencilerini, bu öğrencilerin ailelerini, öğretmenlerini yürekten kutladığını söyledi.

Ayrıca Hasan Cahit KOÇ, “Geçen sene aynı bu vakitlerde burada sizlere şunu söylemiştik: Seneye daha büyük başarılarla burada buluşacağız inşallah. Şimdi şunu herkes gördü ki PEMA’da başarı bir gelenektir. Biz sadece çalışıyoruz hem de çok çalışıyoruz. Konya ve Türkiye bizi daha çok konuşacak.” diyerek tüm basın mensuplarına teşekkür etti.

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, oturan insanlar
Tüm Haberler